Mul on väga hea meel, et oled jõudnud minu lehele!

Minu nimi on Liina ja tegelen mõned aastad hobi korras pildistamisega. Alguse sai see hobi just meie taluloomade pildistamisega sotsiaalmeedia tarbeks. Minu tehtud pilte näetegi just meie instagrami lehel.
Olen tasapisi arenenud ja ennast arendanud, kuid pikk tee on veel minna. Siiski arvan , et talu perenaisena saan kaamera ja loomade koosluses kõige paremini hakkama ja pakun ka teile kõigile võimalust nende hetkede jäädvustamiseks.

Kuidas see asi välja näeb? Ja mis hinnaks? Mitu pilti saan? Kaua kestab?

Kõik oleneb Sinust ja Sinu perest. Fotosessioonile olen määranud hinnaks 30min/60€. Aega kulub just nii palju, kui vabalt sa end loomadega tunned. Kui soovid vaid mõnda ilu pilti, valitud loomadega või looduses siis selleks võib kuluda ainult 20-30min. See siis eeldusel, et tuled siia kindla sooviga ja tead kellega pilte soovid. Kui aga soovid , et jäädvustaksin emotsioone mis tekivad Sinul või Sinu lastel kitsega kohtudes või hane söötes siis selleks kulub aega vahel 2 tundi . Ma teen teile talu ringkäigu, juhendan, aitan ja suunan. Ise olen kaameraga teil varjuks ja jäädvustan neid erilisi hetki. Ja muidugi ei jää ka soovi korral poseeritud perepildid tegemata.
Pilte saab 20-100 ma ei ütle miinimum kogust ega maksimumi. Te saate kõik pildid, mis õnnestuvad.

Mõned soovitused, et pildid õnnestuks paremini...
Riietu ühevärviliselt
Võimalusel tule pilvise ilmaga
Suvisel pildistamisel vali pigem õhtune aeg (alates kella viiest) siis on loomad aktiivsemad ja pole nii kuum päike
Võimalusel ära tule nädalavahetusel (mai-august on nädalavahetusel palju külastajaid + üritused ).
Nädalavahetusel pildistamisi teen vaid juhul kui sellel päeval ei toimu meil sünnipäevi ega üritusi.

Enne kui mulle kirjutad mõtle läbi mida ja kuidas sooviksid jäädvustada. Pane julgelt kirja oma ideed ja mõtted. Kas soovid rohkem "poseeritud" pilte või tegutsemist. Mõtle läbi kas soovid vahepeal riideid vahetada või pildistamist mitmes osas . Kindlasti anna teada kui palju teid on tulemas, kas keegi kardab mingit looma või on erilisi soove.

Sünnipäevasid ei jäädvusta (Kogu melu ja kõiki külastajaid). Heameelega teen aga vaid teie perest sünnipäeva sessiooni .

Kirjuta meie instagrami postkasti või fotostuudio@kallastehobitalu.ee või all asuva vormi kaudu